Masivnímu používání mobilních zařízení se musí přizpůsobit webové stránky a používané způsoby návrhu webu. Podle statistik téměř polovina lidí, kteří sledují internet, přistupuje ke stránkám z jiného zařízení, než je počítač.

Analýza přístupnosti webových stránek ukáže, zda web mohou používat uživatelé se zdravotním znevýhodněním nebo neobvyklým vybavením. Ověření webové přístupnosti se testuje podle ustálených pravidel tvorby přístupného webu.

Webová přístupnost (Web accessibility) je způsob tvorby webových stránek použitelných lidmi všech kvalifikací, rozdílného věku a  s různou úrovní zdravotního omezení.

Kvalitní optimalizací (SEO) získáte z čelných míst ve vyhledávačích mnoho návštěvníků. Analýza optimalizace pro vyhledávače Vám napoví, jak na tom ve vyhledávačích jste a proč. Předně však naznačí, jak lze umístění zlepšit.

Optimalizace pro vyhledávače (SEO) je v internetové reklamě nejen levný, ale i nejúčinnější marketingový nástroj. Většina (až 80%) návštěvníků přichází na webové stránky z vyhledávačů a podíl přístupů z vyhledávačů neustále roste.

Sledování návštěvnosti zjistí, kolik máte návštěvníků, odkud přichází, kolik a jaké stránky navštíví, odkud odchází. Sledováním návštěvnosti odhalíme chyby v navigaci, proč se z návštěvníků nestanou zákazníci a z jakých stránek opouští web.

Webová aplikace sama o sobě není cíl, cílem je obvykle nějaké její využití v obchodu nebo propagaci. Úspěšnost webové prezentace je to, jak se daří tento cíl plnit. Nemá-li web nějaký cíl, nemá smysl zjišťovat jeho úspěšnost. Dosažení určitého konkrétního cíle lze měřit pomocí návštěvnosti.

Analýza a testování použitelnosti vymezí, jak je webová prezentace pro uživatele přehledná či srozumitelná. Testování použitelnosti, navigace a struktury odhalí, které elementy na jednotlivých stránkách nejsou pro uživatele vhodné.

Webová použitelnost (web usability) je vlastnost kvality a hodnotí (spíše odhaduje), jak snadno, efektivně a uspokojivě uživatel web použije. Pojem „použitelnost“ zahrnuje též metody pro snadnější užívání webu během procesu webdesignu.

Webdesign, webové aplikace a webové služby. Nabízíme optimalizaci a reklamu stránek pro vyhledávače, zvýšíme návštěvnost. Vyrobíme blog, redakční systém i e-shop. Web studio sídlí v Brně, pracujeme v ČR, SR a v EU.

Naše internetové studio nabízí optimalizovaný webový design nebo rekonstrukci webu, řešení příznivé pro vyhledávače, úspěch pro firmy i jednotlivce.

Webdesign, copywriting, aktualizace obsahu a SEO optimalizace jsou spojené nádoby. Tvorba nového webu nebo redesign webu bez efektivní optimalizace pro vyhledávače dnes nemá význam.

Tvorba webových stránek a aplikací spojuje řadu specializovaných oborů vyžadujících znalosti, zkušenosti a tvůrčí nápaditosti. S rozvojem technologií je výroba efektivních webových stránek stále náročnější na schopnosti kodérů, programátorů, grafiků a dalších profesionálů.