Internetový marketing a reklama se hodí především pro optimalizované weby. Mezi reklamní kampaně na internetu se řadí placené odkazy ve vyhledávačích, předně v PPC systémech. Naše správa reklamních kampaní na Vaše stránky přivede návštěvníky.

Potřebujete udělat pro svůj web kvalitní reklamu? Chcete navštěvované stránky? Nestačí jen stránku vytvořit, ale je třeba ji náležitě zviditelnit! Přivedeme na Vaše stránky návštěvníky a zákazníky hledající Váš produkt nebo službu. Pomáháme v propagaci firemních i osobních prezentací.

Určit potřeby, strategii a stanovit cíle projektu je obsahem úvodní analýzy webu. Sdělíte nám Vaše požadavky a představy a společně formulujeme zadání, určíme cílovou skupinu návštěvníků, připravíme marketingovou strategii.

Na začátku každého projektu je nutné vymezit potřeby a stanovit cíle. Většinou je projekt zahájen formou rozhovoru. Dialog často slouží jako „úvodní analýza webu“.

„S námi vytvoříte veleúspěšný web, který umožňuje lépe prodávat výrobky, zboží či služby!“ Takto začínají nabídky mnoha firem zabývajících se webovou tvorbou. Než se pustíte do luštění kupy implementačních detailů svého webu, měli byste si ujasnit, jaký je jeho cíl.