Internetový marketing a reklama se hodí především pro optimalizované weby. Mezi reklamní kampaně na internetu se řadí placené odkazy ve vyhledávačích, předně v PPC systémech. Naše správa reklamních kampaní na Vaše stránky přivede návštěvníky.

Potřebujete udělat pro svůj web kvalitní reklamu? Chcete navštěvované stránky? Nestačí jen stránku vytvořit, ale je třeba ji náležitě zviditelnit! Přivedeme na Vaše stránky návštěvníky a zákazníky hledající Váš produkt nebo službu. Pomáháme v propagaci firemních i osobních prezentací.

Placené odkazy ve vyhledávačích jsou účinný typ reklamy na internetu. Vyhledávač předloží uživateli kontextovou reklamu podle toho, co hledá. PPC inzeráty se zobrazují mimo výsledků vyhledávání, nastavíte na jaká klíčová slova chcete reklamu ukázat.

Placené odkazy ve vyhledávačích  ukazují uživateli kontextovou reklamu, berou v úvahu, co návštěvník hledá a reklamu mu naservírují. Jsou to přednostní záznamy v katalogu nebo nejčastěji inzeráty zobrazené nad přirozenými, organickými výsledky hledání.

Začátek budování zpětných odkazů je registrace do katalogů. Zpětné odkazy z katalogů na Váš web zvednou umístění webu ve vyhledávačích na klíčová slova.

Do vyhledávače se stránky přidávat nemusí, protože si je najde a zařadí většinou sám, zatímco katalog je členěný seznam referencí v kategoriích a odkaz se do něj musí vždy přidávat nejlépe ručně s množstvím dalších požadovaných informací.

Výběr klíčových slov je důležitý při optimalizaci pro vyhledávače, klíčová slova se užívají v PPC kampaních, pomáhají v orientaci návštěvníkům webu. Analýza klíčových slov zjistí, na co se vyplatí optimalizovat, slouží ke snížení nákladů na reklamu.

Internetová reklama prosperuje díky klíčovým slovům. A v internetovém marketingu s klíčovými slovy všechno stojí a padá. Ne vždy uživatelé hledají přesně to, co předpokládáte.