Internetový marketing a reklama se hodí především pro optimalizované weby. Mezi reklamní kampaně na internetu se řadí placené odkazy ve vyhledávačích, předně v PPC systémech. Naše správa reklamních kampaní na Vaše stránky přivede návštěvníky.

Potřebujete udělat pro svůj web kvalitní reklamu? Chcete navštěvované stránky? Nestačí jen stránku vytvořit, ale je třeba ji náležitě zviditelnit! Přivedeme na Vaše stránky návštěvníky a zákazníky hledající Váš produkt nebo službu. Pomáháme v propagaci firemních i osobních prezentací.

Sledování návštěvnosti zjistí, kolik máte návštěvníků, odkud přichází, kolik a jaké stránky navštíví, odkud odchází. Sledováním návštěvnosti odhalíme chyby v navigaci, proč se z návštěvníků nestanou zákazníci a z jakých stránek opouští web.

Webová aplikace sama o sobě není cíl, cílem je obvykle nějaké její využití v obchodu nebo propagaci. Úspěšnost webové prezentace je to, jak se daří tento cíl plnit. Nemá-li web nějaký cíl, nemá smysl zjišťovat jeho úspěšnost. Dosažení určitého konkrétního cíle lze měřit pomocí návštěvnosti.