Aktualizace webu, správa obsahu a údržba webu jsou často podceňované etapy životního cyklu webového projektu. Zajistíme Vám další údržbu webu, nenecháme Vaše stránky zastarat.

Získat a udržet návštěvníky je nejdůležitější záměr většiny webů. Bez pravidelné aktualizace webu a údržby webu se tento hlavní cíl velmi těžko podaří uskutečnit. Zastaralé novinky, neplatné ceníky, akce pro minulé vánoce či nefungující odkazy zákazníka bezpečně zastraší.

Redesign webu je vhodným řešením opravy stránek, jež nejsou dobře použitelné a přístupné. Úpravy se zaměří zejména na optimalizaci pro vyhledávače, výsledkem je vyšší návštěvnost a efektivita.

Jsou stránky navštěvované podle Vašich představ? Nepotřebují Vaše stránky změnu? Máte stránky již dlouho a nelíbí se už ani Vám? Objeví Vaše stránky klienti ve vyhledávači?

Tvorba webových stránek s psklenar.cz Vám umožní efektivní prezentaci a reklamu. Webdesign s námi znamená použitelné a přístupné stránky optimalizované pro vyhledávače.

Známe Vaše požadavky. Potřebujete použitelné, přehledné a snadno přístupné webové stránky. Připravíme pro vás dokonalé webové stránky za přijatelnou cenu.

Webdesign, copywriting, aktualizace obsahu a SEO optimalizace jsou spojené nádoby. Tvorba nového webu nebo redesign webu bez efektivní optimalizace pro vyhledávače dnes nemá význam.

Tvorba webových stránek a aplikací spojuje řadu specializovaných oborů vyžadujících znalosti, zkušenosti a tvůrčí nápaditosti. S rozvojem technologií je výroba efektivních webových stránek stále náročnější na schopnosti kodérů, programátorů, grafiků a dalších profesionálů.