Tvorba webových stránek a aplikací spojuje řadu specializovaných oborů vyžadujících znalosti, zkušenosti a tvůrčí nápaditosti. S rozvojem technologií je výroba efektivních webových stránek stále náročnější na schopnosti kodérů, programátorů, grafiků a dalších profesionálů. Tvorba stránek se tak stává málo srozumitelná pro běžné uživatele, proto Vám nabízíme komplexní spolupráci při výrobě Vašich stránek a aplikací.

Vytvoříme pro Vás funkční a přitažlivou internetovou prezentaci, která bude snadno použitelná, přístupná a přátelská k  vyhledávačům. Vyberte si z naší nabídky služby, které by Vám mohly vyřešit Váš problém.

Webdesign je činnost vytvářející webové stránky a webové aplikace. Spočívá v návrhu struktury a vzhledu webových stránek, přičemž se používají zejména technologie XHTML a CSS a statické obrázky (PNG, GIF, JPG). Navíc se někdy používají další technologie umožňující vyšší interaktivitu jako např. JavaScript, SVG, Flash, či Java applety. Do webdesignu někdy lze počítat také části tvorby serverové části aplikací – programování v jazycích jako PHP či ASP.

Pojem webdesign není přesně definovatelný (viz různé wiki stránky) , je odlišný z pohledu architekta webu, SEO specialisty, skriptéra nebo grafika. Nejdůležitější je však to, co si spojuje s webdesignem zákazník, jaké má představy o svých stránkách. Budou cílené na reklamu a zisk z návštěvnosti, budou sloužit pro prezentaci, budou soukromé či veřejně přístupné?

Nemáte ještě webové stránky, nebo Vaše současné stránky jsou zastaralé a nevyhovující? Už nemusíte hledat, jste na správné adrese.

Tvorba webových stránek
Zhotovíme Vám profesionální internetové stránky splňující všechny současné požadavky kladené na dobrý web.
Plnění webových stránek
Zpracujeme pro Vaše webové stránky kvalitní obsah. Využijeme údaje z rukopisů, z tištěné podoby, z databází a  přepíšeme text do strukturovaného HTML kódu.
Psaní textů – copywriting
Vytvořit kvalitní text pro web není jednoduchá záležitost. Zformulujeme textový obsah podle zadání, text přehledně sémanticky zpracujeme s ohledem na optimalizaci pro vyhledávače a se zdůrazněním jasného smyslu dokumentu.
Grafický návrh
Grafický styl webu je důležitý pro úspěch každého projektu a pro zvýšení důvěryhodnosti webu v očích uživatelů. Při návrhu stránek preferujeme použitelnost, přístupnost a současně se snažíme vytvořit moderní webový design.
Vytvoření šablony webu
Navrhneme rozložení stránky a strukturu webu zpracujeme do použitelné šablony stránek s odděleným formátováním vzhledu. Pomocí technologie HTML5CSS3 korektně vytvoříme validní kód odpovídající webovým standardům sdružení W3C. Upřednostňujeme systém Drupal.
Redesign webu a oprava webu
Provedeme kompletní analýzu s cílem zdokonalit Vaši současnou prezentaci. Převedeme starší stránky na moderní technologii HTML a CSS, aplikujeme systém správy obsahu Drupal s důrazem na přístupnost, použitelnost a optimalizaci pro vyhledávače. Poradíme Vám s úpravou struktury webu dle standardů a doporučení.
Aktualizace - správa a  údržba webu
Podle požadavků zajistíme správu a aktualizaci Vašich internetových stránek. Rozšíříme web o další sekce, vytvoříme stránky pro nové služby či produkt. Naučíme Vás používat CMS systém Drupalpro správu obsahu.
Kontaktujte nás

Redesign webu není grafická úprava

Máte-li zájem o redesign webu nebo vytvoření nového webu či úpravu webových stránek, spojte se s námi. právě nyní prostřednictvím uvedeného formuláře. Kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme a vybereme to nejlepší řešení, které plně uspokojí Vaše potřeby. Naše odpověď na sebe nenechá dlouho čekat.