SEO a marketing v sociálních médiích jsou dvě těsně propojené strategie zaměřující se na budování atraktivní firemní identity a přitahování zákazníků. Na sociálních sítích je kvalitní obsah masivně viditelný a existence v sociálních médiích tak může výrazně posílit úspěšnost SEO, tj.

Internetový marketing a reklama se hodí především pro optimalizované weby. Mezi reklamní kampaně na internetu se řadí placené odkazy ve vyhledávačích, předně v PPC systémech. Naše správa reklamních kampaní na Vaše stránky přivede návštěvníky.

Potřebujete udělat pro svůj web kvalitní reklamu? Chcete navštěvované stránky? Nestačí jen stránku vytvořit, ale je třeba ji náležitě zviditelnit! Přivedeme na Vaše stránky návštěvníky a zákazníky hledající Váš produkt nebo službu. Pomáháme v propagaci firemních i osobních prezentací.

Kvalitní optimalizací (SEO) získáte z čelných míst ve vyhledávačích mnoho návštěvníků. Analýza optimalizace pro vyhledávače Vám napoví, jak na tom ve vyhledávačích jste a proč. Předně však naznačí, jak lze umístění zlepšit.

Optimalizace pro vyhledávače (SEO) je v internetové reklamě nejen levný, ale i nejúčinnější marketingový nástroj. Většina (až 80%) návštěvníků přichází na webové stránky z vyhledávačů a podíl přístupů z vyhledávačů neustále roste.

Aktualizace webu, správa obsahu a údržba webu jsou často podceňované etapy životního cyklu webového projektu. Zajistíme Vám další údržbu webu, nenecháme Vaše stránky zastarat.

Získat a udržet návštěvníky je nejdůležitější záměr většiny webů. Bez pravidelné aktualizace webu a údržby webu se tento hlavní cíl velmi těžko podaří uskutečnit. Zastaralé novinky, neplatné ceníky, akce pro minulé vánoce či nefungující odkazy zákazníka bezpečně zastraší.

Sledování návštěvnosti zjistí, kolik máte návštěvníků, odkud přichází, kolik a jaké stránky navštíví, odkud odchází. Sledováním návštěvnosti odhalíme chyby v navigaci, proč se z návštěvníků nestanou zákazníci a z jakých stránek opouští web.

Webová aplikace sama o sobě není cíl, cílem je obvykle nějaké její využití v obchodu nebo propagaci. Úspěšnost webové prezentace je to, jak se daří tento cíl plnit. Nemá-li web nějaký cíl, nemá smysl zjišťovat jeho úspěšnost. Dosažení určitého konkrétního cíle lze měřit pomocí návštěvnosti.

Redesign webu je vhodným řešením opravy stránek, jež nejsou dobře použitelné a přístupné. Úpravy se zaměří zejména na optimalizaci pro vyhledávače, výsledkem je vyšší návštěvnost a efektivita.

Jsou stránky navštěvované podle Vašich představ? Nepotřebují Vaše stránky změnu? Máte stránky již dlouho a nelíbí se už ani Vám? Objeví Vaše stránky klienti ve vyhledávači?

Placené odkazy ve vyhledávačích jsou účinný typ reklamy na internetu. Vyhledávač předloží uživateli kontextovou reklamu podle toho, co hledá. PPC inzeráty se zobrazují mimo výsledků vyhledávání, nastavíte na jaká klíčová slova chcete reklamu ukázat.

Placené odkazy ve vyhledávačích  ukazují uživateli kontextovou reklamu, berou v úvahu, co návštěvník hledá a reklamu mu naservírují. Jsou to přednostní záznamy v katalogu nebo nejčastěji inzeráty zobrazené nad přirozenými, organickými výsledky hledání.

Výběr klíčových slov je důležitý při optimalizaci pro vyhledávače, klíčová slova se užívají v PPC kampaních, pomáhají v orientaci návštěvníkům webu. Analýza klíčových slov zjistí, na co se vyplatí optimalizovat, slouží ke snížení nákladů na reklamu.

Internetová reklama prosperuje díky klíčovým slovům. A v internetovém marketingu s klíčovými slovy všechno stojí a padá. Ne vždy uživatelé hledají přesně to, co předpokládáte.

Určit potřeby, strategii a stanovit cíle projektu je obsahem úvodní analýzy webu. Sdělíte nám Vaše požadavky a představy a společně formulujeme zadání, určíme cílovou skupinu návštěvníků, připravíme marketingovou strategii.

Na začátku každého projektu je nutné vymezit potřeby a stanovit cíle. Většinou je projekt zahájen formou rozhovoru. Dialog často slouží jako „úvodní analýza webu“.

Tvorba webových stránek s psklenar.cz Vám umožní efektivní prezentaci a reklamu. Webdesign s námi znamená použitelné a přístupné stránky optimalizované pro vyhledávače.

Známe Vaše požadavky. Potřebujete použitelné, přehledné a snadno přístupné webové stránky. Připravíme pro vás dokonalé webové stránky za přijatelnou cenu.