Webový konzultant

Webové konzultace Vám pomohou orientovat se v požadavcích na vytvoření prezentace a v marketingových možnostech. Konzultant může optimalizovat náklady.

Úlohou webového konzultanta je objektivně poradit s tvorbou webu a s internetovým marketingem.

Kvalitní optimalizací (SEO) získáte z čelných míst ve vyhledávačích mnoho návštěvníků. Analýza optimalizace pro vyhledávače Vám napoví, jak na tom ve vyhledávačích jste a proč. Předně však naznačí, jak lze umístění zlepšit.

Optimalizace pro vyhledávače (SEO) je v internetové reklamě nejen levný, ale i nejúčinnější marketingový nástroj. Většina (až 80%) návštěvníků přichází na webové stránky z vyhledávačů a podíl přístupů z vyhledávačů neustále roste.

Aktualizace webu, správa obsahu a údržba webu jsou často podceňované etapy životního cyklu webového projektu. Zajistíme Vám další údržbu webu, nenecháme Vaše stránky zastarat.

Získat a udržet návštěvníky je nejdůležitější záměr většiny webů. Bez pravidelné aktualizace webu a údržby webu se tento hlavní cíl velmi těžko podaří uskutečnit. Zastaralé novinky, neplatné ceníky, akce pro minulé vánoce či nefungující odkazy zákazníka bezpečně zastraší.

Redesign webu je vhodným řešením opravy stránek, jež nejsou dobře použitelné a přístupné. Úpravy se zaměří zejména na optimalizaci pro vyhledávače, výsledkem je vyšší návštěvnost a efektivita.

Jsou stránky navštěvované podle Vašich představ? Nepotřebují Vaše stránky změnu? Máte stránky již dlouho a nelíbí se už ani Vám? Objeví Vaše stránky klienti ve vyhledávači?

Určit potřeby, strategii a stanovit cíle projektu je obsahem úvodní analýzy webu. Sdělíte nám Vaše požadavky a představy a společně formulujeme zadání, určíme cílovou skupinu návštěvníků, připravíme marketingovou strategii.

Na začátku každého projektu je nutné vymezit potřeby a stanovit cíle. Většinou je projekt zahájen formou rozhovoru. Dialog často slouží jako „úvodní analýza webu“.

Pro rozvržení stránky používáme moderní layout, sémanticky strukturovaný HTML kód formátovaný pomocí CSS stylů a JavaScriptů. Naše webové šablony jsou spolehlivě zobrazeny ve všech známých prohlížečích včetně telefonů a tabletů.

Vhodný layout stránky určuje použitelnost, ergonomii, přístupnost a úspěšnost webové prezentace. Šablony webových stránek oddělují obsahovou a prezentační část, umožní zobrazit grafický návrh v prohlížeči, zpřístupní obsah uživateli a robotům vyhledávačů.

Grafický návrh webu má velký vliv na dobrý dojem zákazníka. Přehledná grafika a použitelný layout stránky by měly být přizpůsobené cílům webu a očekávaným návštěvníkům.

Grafické rozvržení stránky (layout) je závislé na účelu webu a vymezuje rozmístění základních prvků na stránce.

Stručný a srozumitelný text prodává zboží a zvyšuje návštěvnost stránek. Psaní textů – copywriting je pro web specifické a dobrý obsah stránek je základním předpokladem úspěchu projektu.

Slova nám přiblíží skutečnost lépe, než kdybychom ji na vlastní oči viděli. Nejstarším důkazem síly slov je Bible, Písmo svaté, či Boží slovo. Jádrem komunikace jsou slova. Bez komunikace nevznikne žádný mezilidský vztah, tím méně obchodní.

Tvorba webových stránek s psklenar.cz Vám umožní efektivní prezentaci a reklamu. Webdesign s námi znamená použitelné a přístupné stránky optimalizované pro vyhledávače.

Známe Vaše požadavky. Potřebujete použitelné, přehledné a snadno přístupné webové stránky. Připravíme pro vás dokonalé webové stránky za přijatelnou cenu.

Webdesign, webové aplikace a webové služby. Nabízíme optimalizaci a reklamu stránek pro vyhledávače, zvýšíme návštěvnost. Vyrobíme blog, redakční systém i e-shop. Web studio sídlí v Brně, pracujeme v ČR, SR a v EU.

Naše internetové studio nabízí optimalizovaný webový design nebo rekonstrukci webu, řešení příznivé pro vyhledávače, úspěch pro firmy i jednotlivce.