Získat a udržet návštěvníky je nejdůležitější záměr většiny webů. Bez pravidelné aktualizace webu a údržby webu se tento hlavní cíl velmi těžko podaří uskutečnit. Zastaralé novinky, neplatné ceníky, akce pro minulé vánoce či nefungující odkazy zákazníka bezpečně zastraší.

Neaktuální zprávy by měly co nejdříve zmizet v archivu nebo by je měl nahradit nový obsah. Informace na webových stránkách musí být stále čerstvé, jinak stránky nebudou plnit svůj účel. Navštívíte-li stránky s rok starým příspěvkem či s odkazem na loňskou akci, také budete hledat novější informace.

Internet je živé médium, ale obsahuje příliš mnoho starých a mrtvých webů. Nenechejte zemřít svůj web a znehodnotit počáteční investici do jeho vzniku! I minimální, leč pravidelná aktualizace webu udrží Vaši aplikaci při životě.

Hodnocení vyhledávačů a pravděpodobnost lepší pozice ve výsledcích je větší u stránek s aktualizovaným obsahem, než v  případě archaických neaktualizovaných webů.

Údržba webu a pravidelnost

Mají-li stránky získávat zákazníky, je potřeba pravidelně aktualizovat obsah, doplňovat nabídku produktů nebo plánovat a řídit reklamní kampaň. O  aktualizaci a údržbu webu se musí někdo starat, správce webu musí plánovat a  pravidelně provádět potřebné činnosti.

Nemáte na to čas? Aktualizace webu rádi převezmeme za Vás, pomůžeme Vám snížit náklady na provoz webu. Údržba webu a aktualizování jeho obsahu je nedílnou součástí internetového marketingu. Výhodu mají klienti, kterým jsme weby vytvořili nebo přepracovali.

Co pro Vás můžeme udělat?

Některé z našich poskytovaných servisních služeb:

  • správa obsahu, aktualizace webu, údržba webu
  • servis a monitorování provozu webu
  • úpravy, změny a rozšiřování webu
  • příprava, realizace a hodnocení reklamních kampaní
  • hodnocení návštěvnosti a úspěšnosti
  • zálohování webových aplikací, komunikace s poskytovateli webhostingu

Nabízíme jednorázové aktualizace webu, ale i dlouhodobou spolupráci a pravidelnou údržbu a správu Vašeho webu. Dáváme přednost spolupráci pro naše klienty používající systém pro správu obsahu Drupal.

Kontaktujte nás

Kontaktujte nás

Spojte se s námi, najdeme pro Vás co nejlepší řešení.