Composer je určen pro správu závislostí v PHP, tzn., udržuje aktuální kód nejen jádra Dupalu a rozšiřujících modulů, ale i exter

Drupal je softwarový balík s otevřeným kódem, který poskytuje systém pro správu obsahu (CMS) pro webové stránky, používá ho přes 1 milión webů. V popularitě je na třetím místě za Wordpressem a Joomlou.

Drupal je nejen redakční systém pro správu obsahu, ale i aplikační rámec pro tvorbu libovolného webu.

Drupal je open-source redakční systém pro správu obsahu pohánějící miliony webových stránek a aplikací. Je postavený, používaný a podporovaný aktivními a různorodými komunitami lidí po celém světě. Drupal lze použít pro jakékoliv stránky, od osobních blogů až po podnikové systémy.

K programování aplikací používáme PHP ve spojení s databází MySQL. Kombinace dvou nejčastějších technologií umožňuje zhotovit e-shop, redakční systém či jinou aplikaci podle Vašeho přání. Jako aplikační rámec pro webové aplikace používáme Drupal.

V současné době jsou moderní weby fakticky webovými aplikacemi, interaktivní software je doručovaný klientovi přes internet. S rozšiřující funkčností narůstá složitost stránek, jež mohou obsahovat celé balíky skriptů a tisíce řádek kódu.

Tvorba webových stránek s psklenar.cz Vám umožní efektivní prezentaci a reklamu. Webdesign s námi znamená použitelné a přístupné stránky optimalizované pro vyhledávače.

Známe Vaše požadavky. Potřebujete použitelné, přehledné a snadno přístupné webové stránky. Připravíme pro vás dokonalé webové stránky za přijatelnou cenu.

Plnění obsahu webových stránek je poměrně časově náročná činnost, ušetříme Váš čas. Kvalitní obsah webu je předpokladem dobré návštěvnosti a úspěšnosti www stránek.

Zpracujeme pro Vaše webové stránky kvalitní obsah. Využijeme údaje z rukopisů, z tištěné podoby, z databází a přepíšeme text do strukturovaného HTML kódu. Naplníme Vaše stránky informacemi a daty. V textu využijeme konkrétní varianty vybraných klíčových slov.

Včera byly vydány nové verze Drupalu 6.3 a 5.8.

Minulou sobotu jsem se účastnil „První české Drupal konference“.

Bez publikačního systému se dnes obejde jen málokterý web. Nejpoužívanější redakční systémy jsou přístupné s Open Source licencí a nejvýznamější roli na tomto poli hraje silná trojka: Wordpress, Joomla! a Drupal.