V současné době jsou moderní weby fakticky webovými aplikacemi, interaktivní software je doručovaný klientovi přes internet. S rozšiřující funkčností narůstá složitost stránek, jež mohou obsahovat celé balíky skriptů a tisíce řádek kódu. Webové aplikace mohou vykonávat mnoho úloh a jsou součástí webových prezentací. Sdělte nám své představy, rádi je uskutečníme.

Webové aplikace nejčastěji slouží jako nástroj pro správu informací na webu či plní úkoly distribuce výrobků, služeb nebo informací.

Programování webových aplikací

Potřebujete vytvořit internetový obchod, oborový portál, redakční systém, systém správy obsahu Vaší prezentace nebo systém správy Vašich dokumentů? Uvažujete o provozování automatizovaného zákaznického systému s cílem snížit náklady na komunikaci s Vašimi klienty? Požadujete spolehlivý a přehledný způsob jak sdílet informace, řídit a koordinovat Vaše aktivity? Naše webové aplikace plně uspokojí Vaše potřeby.

Tvorba internetového obchodu
Chcete zákazníkům zjednodušit nákup Vašich produktů nebo služeb? Chcete přilákat nové zákazníky prostřednictvím internetu? Vybudujte nový prodejní kanál! To Vám umožní internetový obchod, který Vám připravíme přesně podle Vašich potřeb. Přizpůsobíme eshop Vašim podmínkám a pomůžeme Vám s  jeho datovým plněním nebo propojením s firemním systémem.
Redakční systém
Většina našich webových aplikací obsahuje systém pro správu obsahu s  administračním rozhraním. Můžete snadno a rychle publikovat informace určené Vašim klientům a partnerům. Přejete si publikované informace pravidelně rozesílat mailem? Redakční systém upravíme podle Vašich potřeb.
Drupal
V posledních několika letech se zaměřujeme na redakční systém Drupal. Drupal je postavený na jazyku PHPa je ideální základ pro vývoj libovolného typu webových stránek. Pro naše webové aplikace používáme Drupal jako aplikační rámec (tzv. framework).
Serverové aplikace
Internetové služby neustále prochází vývojem. Navrhujeme a  programujeme serverové a databázové aplikace podle individuálních požadavků. Chaty, diskuze, fóra, blogy jsou standardní doplňky prezentací, jsme schopni vytvořit mnoho dalších různorodých aplikací, sdělte nám svoje představy.
Kontaktujte nás

Webové aplikace na míru

Máte-li zájem o vytvoření webových aplikací na míru, spojte se s námi právě nyní prostřednictvím uvedeného formuláře. Kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme a navrhneme to nejlepší řešení, které uspokojí Vaše potřeby. Naše odpověď na sebe nenechá dlouho čekat.